Zarabiają na cudzej fotowoltaice, bez podatków
ujemne rachunki za energię już są! I zarobki z cudzej fotowoltaiki dla tych co nie mają własnej I zarabiają i podatków nie płacą bo nie wiadomo jak to opodatkować! Pierwszego maja grzejąc wodę/piekąc kurczaka czy puszczając klimę na max pomiędzy 9 a 17 i mając żużycie powiedzmy 10kwh włożyłeś sobie do kieszeni dodatkowe 15zł! prąd…