czy to duża technologiczna zmiana czy kolejny gadżet zabierający miejsce w szafie? wszyscy azjaci reklamują do gotowania ryżu ale co jak ktoś je mniej ryźu?
powiem ci że jeżeli kiedykolwiek wydałeś podobne pieniądze na rachunek w knajpie(200-250zł) to warto zaryzykować. chocby dla najlepszej w życiu owsianki z jabłkami jakiej nigdy przenigdy nie zrobisz w normalnym garnku. nie uwierzysz że coś tak kremowego z górskich płatków owsianych można użyskać.
ciasta na zawołanie i obiad gotowy jak przychodzisz do domu. to są największe zalety.
jeśli jeszcze nie słyszałeś o sous vide to też sprobuj to takie wielogodzinne gotowanie??? w temperaturze np 80° i wszystko wychodzi zupelnie inne niż smaki do których byłeś przyzwyczajony)
a nawet jeżeli to po prostu ma być sposób na łatwe gotowanie czarnej zdrowej fasoli to i tak warto
PRYWATNY KUCHARZ AIGOSTAR ZA 256ZŁ https://s.click.aliexpress.com/e/_c3CNfyEV
STACJA ZASILANIA ABOK Ark2000 https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ca6eUZ