Forum

Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Bicie na maszcie

3 Wpisy
3 Użytkownicy
0 Reactions
326 Widoki
(@jarek-krupa)
Wpisy: 1
New Member
Rozpoczynający temat
 

Witam zainstalowałem turbinę ft 2000 na dachu  budynku  maszt przytwierdzony do ściany cześć masztu nad dachem jest stabilizowana przez 4 odciągi które umiejscowione są o 145 cm poniżej  turbiny turbina usytuowana za kalenicą dachu. Turbina bardzo szybko wchodzi na obroty ale przy wyższych obrotach rzuca turbiną i masztem. Chętnie udostępnie filmiki niestety tu można załączyć tylko plik 2mb.  Czy ma ktoś pomysł czemu tak się dzieję 


Ten temat został zmodyfikowany 2 lata temu przez Jarek Krupa
 
Opublikowano : 26/11/2024 8:57 pm
(@tomek-stiller)
Wpisy: 233
Estimable Member
 

Wrzuć filmik na YT. Ale z tego co piszesz, to wygląda na problem z wyważeniem łopat wirnika. Nie uległy uszkodzeniu w transporcie? 


 
Opublikowano : 03/12/2024 12:06 am
(@_marss_)
Wpisy: 27
Eminent Member
 

@jarek-krupa A montując ją sprawdziłeś dokładnie odległości pomiędzy końcówkami łopat? Śruby mocno dociągnięte, nie mogła się któraś delikatnie przesunąć?


 
Opublikowano : 14/12/2024 9:05 pm
Udostępnij: