Powiadomienia
Wyczyść wszystko
ELEKTROWNIE WIATROWE
3
Wpisy
3
Użytkownicy
0
Reactions
326
Widoki
Rozpoczynający temat
Witam zainstalowałem turbinę ft 2000 na dachu budynku maszt przytwierdzony do ściany cześć masztu nad dachem jest stabilizowana przez 4 odciągi które umiejscowione są o 145 cm poniżej turbiny turbina usytuowana za kalenicą dachu. Turbina bardzo szybko wchodzi na obroty ale przy wyższych obrotach rzuca turbiną i masztem. Chętnie udostępnie filmiki niestety tu można załączyć tylko plik 2mb. Czy ma ktoś pomysł czemu tak się dzieję
Ten temat został zmodyfikowany 2 lata temu przez Jarek Krupa
Opublikowano : 26/11/2024 8:57 pm
Wrzuć filmik na YT. Ale z tego co piszesz, to wygląda na problem z wyważeniem łopat wirnika. Nie uległy uszkodzeniu w transporcie?
Opublikowano : 03/12/2024 12:06 am
@jarek-krupa A montując ją sprawdziłeś dokładnie odległości pomiędzy końcówkami łopat? Śruby mocno dociągnięte, nie mogła się któraś delikatnie przesunąć?
Opublikowano : 14/12/2024 9:05 pm