Ser Tomasz
New Member
Połączone: lut 19, 2025
Ostatnio widziany: lut 28, 2025
Ostatnio widziany: lut 28, 2025
Obserwuj
Tematy: 0
/
Odpowiedzi: 2
RE: zapytanie o zestawy balkonowe
Mieszkam w Bielsku-Białej a obsługuje mnie Tauron.
1 rok temu
Forum
RE: zapytanie o zestawy balkonowe
Witam. Chciałbym się podpiąć pod ten temat odnośnie fotowoltaiki balkonowej. Od listopada jestem prosumentem, posiadającym instalacje PV o mocy 6.3 ...
1 rok temu
Forum