Koniec FOTOWOLTAIKI od Kwietnia
Niestety prawie pewne. Koniec mimo że panele najtańsze w historii i wydawałoby się że nic tylko rozwijać PV w Polsce. Zwłaszcza że jest już prawię 1mln400tys prosumentów. I tej energii było w 2023 od groma zrobione w instalacjach obywateli bo moc prosumenckiej fotowoltaiki to 15GW. I teraz koniec produkcji? I to w okresie największego nałonecznienia?…