Forum

Pazzo_Mario
@pazzo_mario
New Member
Połączone: sty 4, 2026
Ostatnio widziany: sty 4, 2026
Tematy: 0 / Odpowiedzi: 2
Odpowiedz
Odpowiedz
RE: Zastosowanie All-in-one Better ESS 32kWh

Hej, radzę Ci napisać do nich na Alibabie. Ja się dowiedziałem, że jak są dwa falowniki PV to ten drugi musi być podpięty 3F przed magazynem. Czyli p...

6 miesięcy temu