pzmatek
Active Member
Połączone: sty 3, 2026
Ostatnio widziany: cze 24, 2026
Ostatnio widziany: cze 24, 2026
Obserwuj
Tematy: 2
/
Odpowiedzi: 2
Odpowiedzi: 0
Widoki: 0
RE: Zastosowanie All-in-one Better ESS 32kWh
sam sobie odpowiem wygląda na to, że softu na pc nie ma ale za to jest wersja solarman business gdzie można zmieniac parametry urządzania
3 tygodnie temu
RE: Zastosowanie All-in-one Better ESS 32kWh
Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. Przyszło do mnie wreszcie te cholerstwo i wszystko wygląda super i faktycznie da się to ustawić (teoretycznie) tak ...
4 tygodnie temu
6 miesięcy temu
Odpowiedzi: 8
Widoki: 233