Forum

pzmatek
@pzmatek
Active Member
Połączone: sty 3, 2026
Ostatnio widziany: cze 24, 2026
Tematy: 2 / Odpowiedzi: 2
Odpowiedz
RE: Zastosowanie All-in-one Better ESS 32kWh

sam sobie odpowiem wygląda na to, że softu na pc nie ma ale za to jest wersja solarman business gdzie można zmieniac parametry urządzania

3 tygodnie temu
Odpowiedz
RE: Zastosowanie All-in-one Better ESS 32kWh

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. Przyszło do mnie wreszcie te cholerstwo i wszystko wygląda super i faktycznie da się to ustawić (teoretycznie) tak ...

4 tygodnie temu
Temat
Odpowiedzi: 8
Widoki: 233